StreetMC

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » StreetMC » Отхвърлени Кандидатури » Кандидатура за ранк Хелпер,Мод


Кандидатура за ранк Хелпер,Мод

Posts 1 to 2 of 2

1

1.Какво е вашето име (Първо,Последно)?-Тихомир Ивайлов Иванов
2.Какво представлява потребителското ви име в играта?-TishoIVBG
3.На колко години си?-14
4.В коя часова зона живеете?-Град Трявна Област Габрово
5.Многоезичен ли сте? Ако е така, на какви езици?-Знам английски руски и български
6.Били ли сте някога били kick / mute / ban от този сървър този сървър?-никога не съм бил играя отдавна и неща да ме баннват затова никога не си тегля хакове!
7.На какво ниво бихте оценили способностите си (1-10)?- 1-8 моите способности
8.Колко часа сте прекарали на този сървър?-по 5 6 часа на ден може и по повече но бих сидял много заради добрите хора :)
9.Какъв минал опит имаш от това, че си член на екипа?-Еми един път ме зеха от един сървър в екипа ИронКрафт бях Админ  и си мислех дали ще ме избират по годините или по каквото аз знам и те ме избраха по плугините командите и каквото разбирам  и да помагам на играчите!
10.Какъв съвет бихте дали на някой, който е нов в сървъра и като цяло в minecraft?-Бих му дал съвет да прочете правила да ги спазва и да оцелява и да се забавлява както може :Д
11.Можете ли да записвате?-Мога да записвам много неща каквото и да е
12.Защо искате да сте член на персонала на този сървър?-Зашото искам да ви помагам да развием много по добре сървъра и също да следя за хакове и за спамери и още искам да ви помогна с каквото мога  и ако има проблем ще ви помагам с каквото вие пожелаете и с много още неща ще ви помагам мога да викам хора да викам приятели да направя ревиел и да помагам наи вече на играчите които имат нужда от помощ
13.Защо трябва да изберем точно вас сред другите кандидати?-Еми защото мисля за себеси не обиждам другите просто мен не ме бърка да ме отхвърлите искам да съм се забавлявал и също мога да съм ви полезен с каквото кажете
14.Колко пъти сте се кандидатирали в този сървър?-Никога не съм се кандидатирал кандидатирах се ,защото исках да помагам на вас на играчите да ви давам полезни плъгини  и команди да помагам за развитие подкрепа и с строене на нови ларпове
15.Всяка допълнителна информация?-Разбирам от буйлд от редстоне системи мога да строя хубаво бил съм навсякъде буйлдер почти и с каквото мога както казах вече ще хелпя :)

0

2

За съжеление съм тук за да ти кажа че твоята кандидатура беше ОТХВЪРЛЕНА,причини:
Лъжеш че си бил стафф в ironcrarft и втората причина е че ни трябват повече по специални хора в нашият сървър,тъй като той сигурно ще се развие.
{Цитирано от bellabubba01 (нашия Manager)}

0


You are here » StreetMC » Отхвърлени Кандидатури » Кандидатура за ранк Хелпер,Мод